שולחנות משחק

שולחנות משחק – אטרקציות לבר מצווה מוצלחת

כל נער רוצה שבר המצווה שלו תהיה אירוע מוצלח ממנה ייהנו כל האורחים ובפרט כל החברים בני גילו אשר מגיעים לראות יותר מאשר את כל הדודים והדודות מדליקים נרות לכבוד יום ההולדת ה- 13 בטקס מעבר שאין בו כל עניין.

ישנה חשיבות רבה שהאורחים הצעירים יוכלו ליהנות ממגוון של פעילויות שמתאימות לגיל שלהם, מלבד כל השירים אותם ישים התקליטן להנאתם של כל האורחים גם יחד. איך הופכים את האירוע של בר המצווה של הילד שהופך לו לנער עצמאי ובוגר לכזה שכולם ייהנו ממנו? הקפידו על אטרקציות מתאימות.

לבחור בכמה שולחנות משחק מעניינים

אם טרם שמתם לב לכך, ברוב אירוע הבר מצווה שנערכים היום ישנו אזור שבו מתקבצים כל החברים הצעירים של נער בר המצווה ושם יש להם כל מיני סוגים של פעילויות שיכולות לסייע להם ליהנות מזמן איכות יחד ולא לשבת בשעמום יחד עם יתר האורחים שמחכים למנה הבאה בתפריט.

הצבה של כמה שולחנות משחק מאפשרת לכל הכיף שלא להיגמר, וכעת נדרש מכם רק לבחור את שולחנות המשחקים שיהיו הכי פעילים בערב בר המצווה.

שולחן פינג פונג – מכה כבר אפשר לשבת מול מסך ולבהות במה שהוא מעביר אלינו? הציבו כמה שולחנות משחק של פינג פונג ותגלו כי גם האורחים המבוגרים נהנים לשחק כמו ילדים ומפגינים יכולו לא רעות כלל בכל הנוגע למשחק פינג פונג שולחני ונעים.

שולחן כדורגל – אחד מן השולחנות המוכרים והוותיקים עם שימוש בהרבה מקומות ולא רק עבור בר מצווה. במידה ומדובר בנער שממש אוהב לשחק כדורגל בשעות הפנאי הוא יכול למצוא כי שולחנות של משחק כדורגל יאפשרו לו ליהנות מקצת פעילות תחרותית בתחום שהכי אהוב עליו יחד עם החברים הכי טובים.

שולחן פעילות – יכול להיות מעולה לא רק עבור החברים שלחתן בר המצווה אלא עבור כל האחים הקטנים שגם הגיעו אל האירוע אבל לא ממש מתעניינים בכל החגיגה על רחבת הריקודים. הציבו שולחנות משחק עבור פעילויות המתאימות לגילאים אלה כדי שההורים לא יתעסקו בילדים קטנים שרצים ממקום למקום, ואלה יהיה עסוקים בעמדות יצירה מהנות במשך כל זמן האירוע.