קסם צמחים מזמין אתכם לסדנה חווייתית ומיוחדת במינה בה נלמד להכין סבון טבעי מוצק

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שני תהליכים שאינם קשורים זה לזה, אך כאן בקסם הצמחים אנחנו יכולים לראות כיצד הם מתחברים.

תהליך אחד קשור לסדנאות יצירה שונות אשר מועברות על ידי אנשי מקצוע בתחומים שונים ומיועדים לקהל הרחב, גברים ונשים, צעירים וצעירות, קבוצות או בודדים. המטרות של הסדנאות הן גם לספק לנו חוויה והנאה וגם ללמד אותנו לבצע דברים מיוחדים אשר באופן רגיל, ייתכן מאוד שלא היינו לומדים להכין. התהליך השני קשור לכך שאנחנו נחשפים יותר ויותר לשימוש בחומרים טבעיים, כמין חזרה אל המקורות ואל הטבע. אנחנו מניחים בצד את החומרים הכימיים, חומרי השימור השונים, ועובדים עם חומרים טבעיים לחלוטין.

קסם צמחים מציע לכם סדנה כזו. מדובר כאן על סדנה להכנת סבון טבעי. הרעיון הוא ללמוד כיצד מחומרי גלם טבעיים, חומרים בסיסיים שכל אחד יכול למצוא ולהשתמש בהם, ניתן להכין סבון אשר גם יש לו ריחות מאוד נעימים וגם יש לו סגולות שונות לעור. כך לא תצטרכו להשתמש בסבונים שנמכרים לכם בסופר וגם לא תצטרכו לקנות סבונים במחירים יקרים בחנויות שמוכרות סבון טבעי.

יתרה מזו, אחרי שתלמדו כיצד להכין סבון טבעי, אתם גם תחשפו לתהליך היצירה אך אתם גם תוכלו לדעת מה יש בסבון שלכם, כך תדעו עם מה אתם מתקלחים, שוטפים את הפנים ואת עור הגוף. מן הסתם, מי שירצה יוכל להשתמש בחומר שהוא למד במהלך הסדנה לתחביב וייתכן שעם הזמן הוא גם יוכל להפוך את זה לעסק.

למי מיועדת הסדנה

סדנה להכנת סבון טבעי מיועדת לכל אחד. היא מיועדת לזוגות אשר מחפשים סדנאות יצירה משותפות, בין אם במסגרת אירוע כזה או אחר ובין אם מדובר בזמן רגיל, היא מיועדת להורים וילדים שמחפשים סדנאות משותפות, מיועדות למקומות עבודה שמחפשים סדנאות גיבוש או אחרות לעובדים שלהם, ומן הסתם, הסדנאות מיועדות גם לאנשים שמחפשים חוויה ייחודית של תהליך יצירה שונה.

היתרונות של סדנה להכנת סבון טבעי הם רבים. ראשית, לומדים כאן משהו שלא תמיד אפשר ללמוד בדרך אחרת, בטח לא לבד. להבדיל מסדנאות אחרות שאפשר ללמוד את החומר שלהן דרך האינטרנט, כאן מדובר על סדנה שיש צורך ללמוד עם איש מקצוע מנוסה. שנית, מדובר על סדנה שמעניקה את כל הכלים הנדרשים לצורך הכנת סבון טבעי.

צריך לזכור נקודה נוספת שציינו קודם לכן ומהווה יתרון עצום, מדובר בסדנה אשר אפשר לקחת את מה שנלמד בה ולהפוך אותו לתחביב או למקצוע. זה בהחלט מוסיף לכל מי שנהנה מהתחום ורוצה לקחת אותו צעד קדימה.

לסיכום, פנו אלינו ואנחנו כבר נדאג לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים בשביל להירשם לסדנה הקרובה שאנחנו פותחים.