משלוחי פרחים בפתח תקווה וחנות פרחים בפתח תקווה

בקיץ, בחורף, באביב ובסתיו – אין מתנה משמחת יותר ממשלוח של זר פרחים חגיגי ויפהפה.

במהלך החיים ישנם אירועים רבים אותם אנו רוצים לציין בצורה מיוחדת. המשותף לכולם הוא שתמיד ניתן לרגש ולשמח באמצעות משלוח זר פרחים צבעוני ויפהפה. גם באירועים עצובים יותר יש בכוחם של הפרחים להביא נחמה ועידוד. כן, אין ספק שפרחים מתאימים לכל אירוע ולכל עונה.

כל עונה והפרחים שלה

בכל חנויות הפרחים משתמשים בעשבי נוי ובפרחים רב עונתיים, אך בכל עונה יש גם את הפרחים העונתיים הייחודיים לה. אם אתם רוצים לשלוח זר חורפי מרגש ומחמם, אפשר לבחור ברקפות הצומחות בעונת החורף ומגיעות בצבעים שונים, עדינים ועוצמתיים כאחד. פרח נוסף המיוחד לחורף הוא החרצית. החרצית מתאימה מאד לזרים עשירים ופשוטים גם יחד, והיא מביאה עמה ניחוח עונתי וחן. לצד החרצית והרקפת ניתן למצוא גם וליאנטוס, וורדים וזנים נוספים של פרחים.

לעומת זאת, אם אתם שולחים זר באביב, זה הזמן ליהנות מהיופי הנדיר של הטוליפים. הטוליפ ידוע גם בשם "צבעוני" והוא שייך למשפחת השושניים. בישראל פורח הטוליפ רק במהלך האביב, ולכן יש חלון הזדמנויות קצר בו ניתן לשלב את הפרח במשלוחי זרים.

לקראת סוף האביב ותחילת הקיץ אפשר כבר לראות את פריחת הדליות. הדליות אלו פרחים הנראים כמו וורדים, ומגיעים בצבעי צהוב, לבן, אדום וורוד. גם הפרגים הם פרחים המשגשגים בעיקר בתקופות החמות ולכן הם אידיאליים לשילוב בזרים קיציים מרעננים. בסתיו אפשר לבחור בנרקיסים, בלוע הארי ובאמנון ותמר הידוע ביופיו הייחודי.

אם אתם מחפשים אחר משלוחי פרחים בפתח תקווה וחנות פרחים בפתח תקווה, תוכלו למצוא חנויות אשר פועלות לאורך כל השנה, כאשר בכל עונה יש מלאי שונה של פרחים ומהם מרכיבים את משלוחי הזרים. את הזרים תוכלו לשלוח לכבוד יום הולדת של אדם יקר, יום נישואין, יום האהבה או לרגל כל אירוע אחר שתרצו לציין באופן מיוחד.

לכל פרח יש יופי ייחודי משלו, צבעים שונים וחן שהוא מביא עמו. הבחירה בפרחים בהתאם לעונה היא בחירה חכמה וכאשר משלבים בין מספר זנים אפשר ליצור זר פרחים הרמוני מלא הדר, שישמח כל אדם, בכל אירוע. להזמנות התקשרו: 03-9301850.