כדורים פורחים בדרום

כדורים פורחים בדרום – חוויה שאסור להחמיץ

מי לא אוהב אירועים חגיגיים ומשמחים, הם תמיד גורמים לכולנו להתרגש, להתכונן זמן רב מראש ובזמן האירוע המוצלח כמובן, ליהנות מחוויה קסומה וזכירה במיוחד. כולנו רוצים גם לחדש ולגוון באירועים שאנחנו מתכננים לאהובינו ולהיות ייחודיים ומפתיעים, כי אז השגנו מטרה כפולה.

אז בין אם אתם מתכננים חופשה משפחתית, או יומולדת מיוחד לחבר או חברה, או אם אתם חוגגים יום נישואין ויותר מכך, אם אתם רומנטיים ואמיצים במיוחד ורוצים להפתיע את בת או בן הזוג שלכם בהצעת נישואין שתפתיע אותם ושאותה יזכרו לעד, כדאי לכם להתעדכן באטרקציה קסומה , בחוויה כייפית במיוחד ומדהימה , אשר תשאיר אתכם פעורי פה ותספק את הריגוש המיוחד והמלהיב הזה שאתם מכוונים אליו. מומלץ וכדאי לכם להכיר את אטרקציית כדורים פורחים בדרום הארץ. כיום זוהי אחת החוויות המועדפות והפופולאריות בין אטרקציות הדרום, אם לא הכייפית והמיוחדת ביניהן.

מהי אטרקציית כדורים פורחים בדרום ?

החוויה המיוחדת וההנאה המושלמת שתחוו באטרקציית כדורים פורחים בדרום, לא דומה לשום חוויה אחרת. ראשית כל אזור הדרום ואזור הנגב הצפוני אשר מעליו נערכת הטיסה בכדור הפורח, הינו  אחד האזורים בארץ אשר בו כמות פרדסי ההדרים הגדולה ביותר, הם יספקו לעיניכם את מגוון גווני הירוק שלא ראיתם כמוהו. ביחד עם מרבדי כלניות אדומים שניתן לראות באביב כשהטבע מלבלב, מובטחת לכם חוויה בלתי נשכחת.

ביום בהיר בתנאי ראות סבירים ניתן לעתים לראות מהאוויר בעת הטיסה בכדור פורח, גם מיני חיות בר האופייניות לאיזור הדרום. בנוסף תוכלו לצפות על רכס הרי יהודה ממזרח ועל נופי נחל הבשור מדרום ולהבחין במרחק גם באזור מרכז הארץ

מהם שלבי טיסת כדורים פורחים בדרום ?

האירוע הייחודי, החד פעמי והמרגש הזה של טיסת כדורים פורחים בדרום, מתחיל בתהליך ניפוח הכדור והפעלת המבערים, מראה מרשים בו תוכלו לקחת חלק. לאחר מכן אתם עולים לסל , מקבלים הוראות ומתארגנים ואז מגיע רגע ההמראה. הכדור מתחיל להתרומם, הסל עוזב את הקרקע, הנשימה נעתקת והלב מחסיר פעימה וככל שהכדור עולה מעלה מתגלה לכם מבט ייחודי, כמבטה של ציפור על העולם. אותו לא תשכחו לעולם.

כנסו לאתר כדיי לקרוא עוד על הנושא: https://flyaway.co.il