טיול ביפן

טיול ליפן – לא רק מעצמה טכנולוגית

אנו מכירים את יפן כמדינה אומנם קטנה יחסית אך כמעצמה טכנולוגית מהמתקדמות בעולם. מה שרבים מאתנו בעולם המערבי לא מכירים זה שיפן היא מקבץ של מספר איים קטנים ומרביתה מלאה ביערות ירוקים והרים ציוריים. אנשים רבים אינם מכירים בקסם של טיול ליפן, אך כיום נוכל למצוא יותר ישראלים שביקרו או מתכננים לבקר ביפן וליהנות מתרבות מופלאה, אגמים מדהימים, פריחת הדובדבן המפורסמת, הרי געש פעילים ונופים מרהיבים נוספים.

נוחתים בטוקיו:

היעד הראשון אליו מגיעים מרבית המטיילים ביפן היא בירת יפן – טוקיו. העיר השוקקת חיים משלבת בין מסודרת לקדמה טכנולוגית. בעיר תוכלו ליהנות הן מרחובות צפופים, מגדלי משרדים, חנויות קטנות מכל סוג והן במסעדות, ברים, חנויות מסורתיות ובתים ישנים. העיר ללא ספק משלבת בין מסורת ותרבות לקדמה הטכנולוגית ויוצרת הרמוניה ואנרגיות אדירות אותן ניתן להרגיש בעת השהייה בעיר.

טיול ליפן בהרי פוג'י:

אחד מסמלי ההיכר של יפן ואולי הגדול שבהם הוא הר פוג'י. מדובר בהר הגבוה ביפן המתנשא לגובה של כמעט 4,000 מטר. מדובר בהר געש כבוי שהפעם האחרונה שתועד בו אירוע התפרצות היה לפני יותר מ-300 שנה. מסביב להר תוכלו ליהנות מביקור במספר אגמים שונים ויפיפיים, רחצה, פעילות ספורט ימי או טיול רגלי.

קיוטו – עיר המקדשים של יפן. נחשבת למרכז התרבות היפנית ושימשה בעבר כעיר הבירה של יפן במשך למעלה מאלף שנה. למי מכם שרוצה להכיר את התרבות, המסורת וההיסטוריה של העיר זה ה-מקום לבקר בו.

החופים הזהובים של אוקינוואה:

יש יפנים המשווים את אוקינוואה להוואי של יפן. אם אתם אנשים של חוף ים אזי תוכלו לכלול בטיול שלכם ליפן גם את העיר הזו וליהנות מחופים נפלאים, ים שקוף וצמחייה עשירה. לאלה מכם שחובבים צלילה תוכלו ליהנות מפעילות זו בחופים הזהובים וליהנות מטבע וחיות ימיות מדהימות ומיוחדות.

במהלך טיול ליפן נוכל להתרשם מדברים רבים ושונים: מקדשים עתיקים ופעילים, תרבות המשלבת בין מסורת לבין קדמה טכנולוגית, תספורות משוגעות וצבעוניות, מסעדות וחנויות קטנות מכל סוג, נופים מרהיבים, חופי ים לבנים, הרי געש רבים ועוד.