טיול ברומא

טיול ברומא למשפחות ולזוגות

רומא היא עיר, אשר טומנת בחובה היסטוריה עשירה של תרבות ואומנות ולכן טיול ברומא יכול להתאים הן לזוגות אוהבים והן למשפחות עם ילדים.

בירת האמנות

מלבד היות רומא בירת איטליה, היא גם ביתם של אמנים רבים בקשת רחבה של תחומים. ברומא תוכלו למצוא מוזיאונים, כנסיות ומבנים בעלי ארכיטקטורה מעניינת וייחודית הן מהעת העתיקה והן מהעת החדשה. היות שכך, ישנם מקומות רבים, בהם ניתן לבקר כזוג באווירה רומנטית או כמשפחה וללמוד על ההיסטוריה של האמנים מהמפורסמים בעולם.

מקומות מומלצים

אמנם רומא עשירה במראות מרתקים, אך אם ברצונכם לקיים טיול קצר יחסית, רצוי לדעת על אילו מקומות לא כדאי לוותר:

  • הקפלה הסיסטינית
  • קריית הותיקן
  • המדרגות הספרדיות
  • פנתיאון רומא
  • קולוסיאום
  • גני בורגזה (מומלץ בעיקר עם ילדים)

אתרים אלו הינם מקומות שאם לא ביקרתם בהם, כאילו לא ביקרתם ברומא!

טיול ברומא – הפעילו את הרגליים!

אם אתם מעוניינים לבקר באתרי תיירות ברומא, מומלץ לנסות לעשות זאת בטיולים רגליים. הסיבה העיקרית לכך היא, שבמהלך שכך תוכלו לראות היטב את המבנים המיוחדים, הכיכרות הגדולות והמרשימות, הפסלים ובכלל, לנשום את האווירה המיוחדת של רומא. מלבד זאת, במהלך טיול ברומא ברגל, תוכלו גם לבקר בכל חנויות האפנה הידועות של איטליה ולאכול ממטעמיה.

חיי לילה

חיי הלילה ברומא הם תוססים במיוחד. ניתן להתרשם משלל מסעדות איכותיות, פאבים מסיבות ועוד. ללא קשר לגילכם, תוכלו למצוא שם מה לעשות החל משעות הערב המוקדמות ועד לשעות הקטנות של הלילה. זאת כמובן, לאחר שסיימתם לבקר באתרי התיירות במשך היום!

בניית מסלול

אם אתם לקראת טיול ברומא ואתם מעוניינים להספיק לראות אתרי תיירות רבים, מומלץ לתכנן את הטיול מראש. כלומר, להבין את המיקומים של כל אתר ואתר, דרכי ההגעה אליו, שעות פתיחה וסגירה, אם יש וכך הלאה. כמובן, על מנת לוודא, שהמסלול הוא באמת יעיל ונוח וגם בכדי להימנע מהעבודה הנדרשת לבניית המסלול וארגונו, באפשרותכם להצטרף לטיול מאורגן, אשר מודרך על ידי מדריך מקצועי ומנוסה.