וילות למסיבות רווקים ורווקות

השכרת וילות למסיבות רווקים ורווקות

מסיבת רווקים או רווקות היא מסיבה מיוחדת במינה, בה מציינים חברות וחברות של החתן והכלה את סיום פרק ברווקות של החתן או הכלה המיועדים במסיבה מיוחדת שיש בה הזדמנות אחרונה לחגוג ולהזמין פעילויות שונות המתאימות ומאפיינות מסיבות רווקים ורווקות.

תמיד נשאלת השאלה איפה הכי כדאי לקיים את המסיבה המיוחדת מפני שברוב המקרים מדובר במזומנים רבים ולעיתים המסיבה כרוכה ברעש רב או שייתכן ותהיה הפרעה לשכנים או למי שעובר בסמוך למיקום המסיבה.

הפתרון המושלם צץ כבר לפני כמה שנים והוא הולך ותופס תאוצה כל הזמן – השכרת וילות לצורך ארגון מסיבות הרווקים או הרווקות. אין ספק שמדובר בפתרון שאכן נותן מענה לכל הבעיות ולכל העניינים שעלולים להיות בעייתיים במסיבה.

הווילות המוצעות להשכרה ממוקמות בדרך כלל ביישובים מרוחקים והבתים רחוקים זה מזה כך שגם אם יהיה רעש או שיזמינו תכנית אומנותית שתהיה כרוכה בשימוש במערכת הגברה – הרעש לא יישמע למרחוק ואפשר יהיה ליהנות מבלי להפריע לאף אחד.

וילות למסיבות רווקים ורווקות
וילה למסיבת רווקים ורווקות – אילוסטרציה

יתרונות נוספים לווילות מושכרות

כיום ישנם סוגים וגדלים שונים של וילות המתאימות להשכרה כדי לארגן בהן מסיבות רווקים וכך כל מי שמארגן מסיבה יכול לבחור את הווילה המתאימה למסיבה שאותה הוא מארגן. למשל – ישנן וילות עם גינה צמודה שאפשר לעשות שימוש גם בה, יש וילות שיש בהן בריכה פרטית צמודה אשר לבטח תהווה תוספת משמעותית לשדרוג המסיבה.

גם את האביזרים המוצעים בווילה אפשר להתאים לסוג ואופי המסיבה וכך לא יהיה צורך להביא שום דבר מלבד להזמין את החוגגים והמשתתפים. יתרון נוסף הוא שבווילה לא יהיו חפצים יקרי ערך שעלולים להיפגע או להיהרס בזמן המסיבה.

אין ספק שבאמת מדובר בפתרון היעיל והנוח ביותר. כאשר ישנם מוזמנים רבים העלות של שכירת הווילה מתחלקת בין כולם וכך לא מדובר בהוצאה כספית גבוהה מדי אלא בכזאת שבהחלט אפשר לעמוד בה. אפשר להזמין אומן אורח, לארגן פעילות קריוקי, להזמין מצרכי מזון או ארוחה ממסעדה בנחשבת לכזאת ברמה גבוהה וכמובן לארגן כל פעילות שתפקידה להנעים את הזמן של המוזמנים, האורחים והחברים וכמובן לוודא שהמסיבה הופכת לבלתי נשכחת עבור הכלה או החתן. מדובר גם בהזדמנות מצוינת להעניק לכלה או החתן מתנה מעניינת ומיוחדת מהחברים הקרובים לקראת החתונה.

איך מוצאים וילות להשכרה?

כיום קל למצוא וילות המוצעות להשכרה למסיבות והן בדרך כלל ממוקמות במתחמי צימרים. למקרים רבים מדובר בצימרים לכל דבר המושכרים גם לצורך ארגון מסיבות ומותאמים לכך מראש. כדאי להגדיר מראש שמדובר בארגון מסיבה על מנת שבעל הווילה יוכל לארגן את המקום לקראת בואם של המוזמנים וכך לתרום בעצמו להצלחתה הרבה של המסיבה ולהנאת כל מי שיגיע לשמוח, לשמח ולבלות.

המאמר נכתב באדיבות Villa Time – פורטל וילות להשכרה לכל מטרה