הסעות VIP

נוסעים רבים זקוקים להסעות מנקודה אחת אל השנייה. קיימות, כמובן, הסעות במסגרת תחבורה ציבורית שנועדו להובלת כמות רבה של אנשים למקומות שונים בארץ, וקיימות הסעות מיוחדות שניתנות במסגרות אחרות. כאלו הן ההסעות שנעשות עבור תלמידים, פועלים במפעל או עובדים בחברה, הסעות לאירועים ועוד. הסעות VIP הן מיוחדות יותר ומיועדות לאנשים בעלי הון או לאנשים אשר רוצים לטייל, להגיע לפגישות, לסידורים ולעוד משימות ומעוניינים לעשותם ברמה גבוהה ובנוחות מרבית.

מפרט עשיר

רכבי הסעות אלו מצוידים במפרט עשיר שמבדיל אותם מרכבי הסעה אחרים. רמת הגימור של פנים הרכבים גבוהה מאוד והמפרט המצוי בהם עשיר מאוד. הוא כולל כיסאות נוחים המרופדים בהידור, סלי רשת לאחסון מגזינים וחומר קריאה אחר. חלונות פנוראמיים המאפשרים תצפית נוחה לצדדים, מערכות מולטימדיה לקריאה וצפייה במסכי טלוויזיה, מערכות תאורה אישיות, מערכות מיזוג אוויר עם בקרה אישית נקודות חיבור לאינטרנט, חגורות בטיחות ועוד.

פינוק לנוסעים

בנוסף לכל אלה, יש אלמנטים נוספים שנועדו לפינוק וכאלו הם מיני בר, מכונות קפה, מקררים, ועוד. הרכבים הללו בנויים בצורה מרווחת ויש להם מתלים נוחים שבולמים את זעזועי הכביש. הנהגים מקצועיים, עוברים הכשרה מתאימה, דוברי שפות זרות ויכולים לתקשר עם נוסעיהם. הם יסייעו לנוסעים בהעלאת והורדת כבודה ויעשו זאת באדיבות רבה. שירותי חברת ההסעות הינם מקיפים ויכולים לכלול גם סידורי לינה נאותים על פי בקשת הלקוח. רכב VIP צמוד ילווה כל לקוח ויאסוף אותו מכל נקודה כולל משדה התעופה.

מבחר רכבים מפוארים

ישנם מבחר רכבים מפוארים כאלו: וואנים, מיניבוסים, אוטובוסים, רכבי שרד וכל אחד מסוגל לתת פתרון לכמות משתנה של נוסעים. לדוגמא: משפחה שמגיעה מארצות הברית תרצה טיול בין מספר ימים באזורי הארץ השונים ומיניבוס או וואן מפואר יועמד לרשותה, וכן הלאה. לחברת הסעות מקצועית יש תשתית מסודרת והיא פועלת על פי תכנון מקדים. יחד עם זאת, מנהליה יכולים להגיב לשינויים פתאומיים בלוחות הזמנים של הלקוחות ויעמדו  בהם בקפדנות. מומלץ לכל מי שזמנו יקר ולכל מי שרוצה לטייל בתנאי נסיעה נוחים לשכור שירותי הסעות VIP.