אטרקציות מסוכנות בארץ ובחו"ל

מדי שנה נפצעים בתאונות שונות בחו"ל עשרות ישראלים, זה יכול להיות במהלך טראק, רפטינג, תאונות דרכים, טיפוס הרים או סתם פציעות רגילות. זו הסיבה למה כדאי לכם להצטייד בביטוח נסיעות. אם בישראל אתם מחזיקים בביטוח נגד תאונות, אז למה שלא תחזיקו ביטוח נסיעות כשאתם מטיילים בחו"ל?

לפני שנסביר למה כאדי לכם להצטייד בביטוח נסיעות, חשוב להבהיר שלא מדובר כאן על מצב של פיגוע חס וחלילה, אז המדינה תטפל בכם כמיטב יכולתה. מדובר על מצב בו אתם נפגעים כתוצאה מהחלטה מודעת (גם לא מכוונת) לקחת על עצמכם סיכון מסוים, סיכון שבסופו של דבר נפגעתם ממנו. בעזרת ביטוח נסיעות תוכלו, לפחות, לטפל בעצמכם כראוי, הן בחו"ל והן בישראל.

אז למה כדאי לכם להצטייד בביטוח נסיעות? ראשית,מבחינה כלכלית. עלות ביטוח נסיעות היא מאוד נמוכה ביחס לעלויות האשפוז במדינה זרה, שם אין לכם ביטוח לאומי ואין קופת חולים. העלויות הגבוהות יכולות להשפיע לא רק על המשך הנסיעה שלכם אלא בכלל. בעזרת ביטוח נסיעות שעולה עשרות שקלים אתם יכולים להיות רגועים שתקבלו טיפול הולם.

שנית, איכות הטיפול. בלא מעט מדינות, מערכת הבריאות איננה ברמה גבוהה כמו בישראל ואיכות הטיפול שתקבלו תהיה נמוכה יחסית. ביטוח נסיעות מאפשר לכם ליהנות מהטסה לישראל והמשך קבלת הטיפול בארץ. עם רופאים בבתי חולים יותר מתקדמים. שלא נדבר על כך שמדובר בסביבה מוכרת, משפחה, שפה, אוכל וכדומה.

שלוש, כדאי לכם להצטייד בביטוח נסיעות לא רק מסיבות רפואיות אלא גם מסיבות אחרות. ביטוח נסיעות מחזיר לכם כסף במקרה של גניבות. אם נגנב לכם ציוד או משהו דומה, כל מה שעליכם לעשות זה ללכת למשטרה ולדווח על כך. אז תקבלו אישור אותו עליכם להביא לחברת הביטוח והיא תחזיר לכם את הכסף אחרי זמן מה. זה אומנם לא ימחק את עוגמת הנפש ואי הנעימות שנגרמה לכם כתוצאה מכך אך לפחות לא תפסידו את הערך הכספי של הדברים שנגנבו מכם.

ארבע, ביטוח נסיעות יכול להקל עליכם בכל התהליך הבירוקראטי. חברת הביטוח בישראל תעשה את כל התהליכים הנדרשים במידה ונתקעתם או שאינכם יכולים לטפל בדברים השונים מהמקום בו אתם נמצאים. זה ייעשה גם באפשרות מוקד חירום מיוחד הפעיל 24 שעות, עם רופאים ואנשי עזר אחר שיעמדו לרשותכם ולרשות המשפחה שלכם.

לסיכום, כדאי לכם להצטייד בביטוח נסיעות על מנת שתוכלו לנסוע בראש שקט וליהנות מהנסיעה עם שלל האטרקציות המסוכנות יותר או פחות. אנחנו מציעים, למרות שברור לנו שזה בלתי אפשרי, לנסות לא לסכן את עצמכם יותר מדי, גם אם זה נראה לכם הרפתקה של פעם בחיים ובכל זאת, אם החלטתם כן לעשות דברים מסוג זה, אז הצטיידו בביטוח נסיעות בשביל שלפחות תוכלו לעשות את זה בידיעה ברורה שמישהו עומד מאחוריכם.